SKI AREÁL NEDVĚDICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Kořenov - Rejdice - to pravé místo pro rekreaci

Chcete naučit své děti lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál Kořenov - Rejdice a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Jizerských horách a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

Lyžaři do tohoto areálu táhne především sedačková lanovka. Dále v areálu můžete využít dvojici vleků. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Svah je upravován denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Pokud by jste náhodou měli smůlu, horská služba sídlí nedaleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Každý hladový krk jistě potěší kofolu či točené pivo. Skibus, který ve středisku jezdí, hodnotíme jako velké plus.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Muzeum skla. Stojí za vidění.

Jak tedy arál ohodnotit? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Závažných nedostatků je zde hodně. Areál by potřeboval několik větších investic. 61% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 24.9.
Deštivo
18°C
13°C
Středa
25.9.2019
Zataženo
17°C
11°C
Čtvrtek
26.9.2019
Polojasno
16°C
10°C
Pátek
27.9.2019
Skoro jasno
17°C
8°C