SKI AREÁL NEDVĚDICE
mimo provoz
Zobrazit na:

Malenovice - velké zlepšení

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Malenovice a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Beskydech a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu můžete využít dvojici vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. A co když dojde k úrazu? Horská služba sídlí blízko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnat můžete párek v rohlíku a hamburger.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 59%. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

Čtěte také: Do ski areálu Malenovice se zajet určitě vyplatí Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 18.7.
Skoro jasno
20°C
16°C
Pátek
19.7.2019
Deštivo
22°C
15°C
Sobota
20.7.2019
Zataženo
25°C
19°C
Neděle
21.7.2019
Déšť
24°C
17°C